Konferencja z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Podczas tegorocznej uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej zorganizowanej przez Wydział Oświaty Urzędu Miasta Opola, Panie: Anna Stankowicz i Danuta Kowol z Zespołu Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki otrzymały nagrody z rąk Prezydenta Miasta Opola. Uroczystość uświetnił występ muzyczny Orkiestry Dętej Zespołu Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Opolu pod dyrekcją Przemysława Ślusarczyka. Dodatkowo  firma Polaris Poland Sp. z o.o. współpracująca z naszą szkołą została uhonorowana przez Prezydenta Miasta Opola tytułem „Partnera Edukacji Zawodowej” oraz tytułem „Honorowego Partnera Edukacji Zawodowej” za najwszechstronniejszą współpracę ze szkołą wśród tegorocznych laureatów.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.