Z żałobnej karty

wz

18 lutego 2019 roku odeszła od nas mgr Krystyna Koj - Agatowicz, wieloletnia nauczycielka Zespołu Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Opolu. Była zasłużonym pedagogiem, związała swe losy z Opolskim Elektryczniakiem na przestrzeni 30 lat (wliczając okres, gdy była zatrudniona w niepełnym wymiarze godzin ).

W latach 1964-68 studiowała na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym w Łodzi (Uniwersytet Łódzki), uzyskując tytuł magistra ekonomii. Po studiach rozpoczęła pracę w Zespole Szkół Zawodowych nr 4 w Opolu a następnie od 1974 w Zespole Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki, ucząc przedmiotów zawodowych ekonomicznych. Po przejściu na emeryturę przez kolejne 5 lat pracowała jeszcze w niepełnym wymiarze godzin jako nauczyciel przedmiotów ekonomicznych. Pani Krystyna Koj – Agatowicz była pracownikiem cenionym i lubianym, zarówno w środowisku nauczycielskim, jak i wśród uczniów. Wielokrotnie otrzymywała najwyższe oceny pracy zawodowej oraz nagrody dyrektora szkoły.

Pani Krystyna Koj – Agatowicz pozostanie na zawsze w naszej wdzięcznej pamięci.