ZBUDUJ Z NAMI DRUKARKĘ 3D

Koło technologii druku 3D działa z sukcesami już od kilku lat, ale niestety nie jest zbyt popularne i nie wszyscy uczniowie wiedzą o jego istnieniu. Dzięki zaangażowaniu opiekuna koła pana Piotra Mietełki, uczniowie zbudowali od podstaw dwie drukarki 3D, które są regularnie prezentowane na targach edukacyjnych oraz spotkaniach uczniów szkół technicznych organizowanych w naszej szkole i poza nią. Ponad to najnowsza drukarka w zeszłym roku szkolnym została zgłoszona do ogólnopolskiego konkursu "Elektryzująca Pasja", gdzie na 118 zgłoszonych prac zdobyła 3 miejsce.

Obecnie dzięki dofinansowaniu, które udało się otrzymać po wielu latach starań, mamy możliwość zbudowania nowej drukarki 3D o sporych gabarytach według zaawansowanego technicznie projektu Ultimaker.

Zapraszamy wszystkich uczniów zainteresowanych tematyką kółka, ponieważ brakuje rąk do pracy nad nowym projektem. Koło odbywa się w czwartki od godziny 14.00 do późnych godzin wieczornych w sali 24 - można przyjść w pasujących godzinach. Gwarantujemy miłą atmosferę, możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy technicznej i ciekawe doświadczenia.