WOLONTARIAT DAJE RADOŚĆ ???

wolontariusz zse

Trzej uczniowie naszej szkoły Fabian Niesłony z kl. 1at, Sebastian Sieradzki z kl. 1ct oraz Szymon Gola z kl. 2 gt wzięli udział w zbiórce publicznej na rzecz hospicjum Betania przy cmentarzu komunalnym w Opolu-Półwsi, by chorym nowotworowo zapewnić jak najlepsze warunki na ostatnim etapie ich ziemskiego życia.

W zbiórce oprócz Zespołu Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Opolu, wzięły również udział Zespół Szkół Zawodowych nr 4 im. Bronisława Koraszewskiego w Opolu oraz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 im. Przyjaźni Narodów Świata w Opolu.

Zbiórka trwała od godziny 9 do ok. godz. 16.15. Wolontariusze zebrali do puszek pokaźną kwotę 5320,38 zł.

Dziękuję chłopcy za wasze wrażliwe serca. Tak jak Fabian wielokrotnie mówił do odwiedzających opolską nekropolię: „dobro dane potrzebującym wróci”.