ZAPROSZENIE DO TAŃCA

Zaproszenie do tańca

Uczestnicy wtorkowych spotkań tanecznych, które odbywają się w sali gimnastycznej naszej szkoły zapraszają do swojego grona chętnych na taką formę rekreacji.

Klub Miłośników Tańca, który działa nieprzerwanie prawdopodobnie najdłużej w Polsce, zrzesza sympatyków tańca w różnym wieku. Na początku każdego roku szkolnego naszym maturzystom przed balem studniówkowym proponujemy lekcje tańca i form towarzyskich. Zapraszamy do tańca również rodziców naszych uczniów, nauczycieli oraz wszystkich tych, którzy nabyte umiejętności na kursach chcieliby utrwalić.

Do grupy zaawansowanej zapraszamy byłych członków klubów tanecznych. Zajęcia odbywają się we wtorki od godz. 18.00 do 21.30 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Elektrycznych /czysto, przestronnie/ przy dobrej i różnorodnej muzyce.

Jeśli chcesz dołączyć do wielopokoleniowej rodziny sympatyków tańca, przyjdź z partnerem (ką) do nas.

Więcej umiesz – łatwiej żyjesz. Sprawdź, czego nie grają i czego nie tańczą na większości zabaw tanecznych.