ZACHĘCAMY do WOLONTARIATU

W sobotę, 22 września, na Placu Wolności miał miejsce festiwal "Mamy Moc", którego celem była popularyzacja wolontariatu. Uczniowie naszej szkoły Bartek Fiedeń i Kacper Tworzyło promowali w tym dniu działania opolskiego Hospicjum Betania i zachęcali uczestników festiwalu do spróbowania ich sił w wolontariacie. Bartek i Kacper rozdawali ulotki oraz informowali o zakresie działań wykonywanych przez wolontariuszy w hospicjum Betania i na akcjach terenowych. Serdecznie dziękuję chłopakom za poświęcony czas.

Mam nadzieję, że szeregi wolontariuszy w naszej szkole będą się poszerzać. Kolejną akcją w której zamierzamy wziąć udział jest kwesta na rzecz hospicjum dnia 02.11.2018 na opolskim cmentarzu. Bliższe informacje zostaną podane.