STYPENDIUM SZKOLNE NA ROK SZKOLNY 2011/2012

Lidzbark 2011
Stypendium szkolne na rok szkolny 2011/2012 (o charakterze socjalnym)

Uczniowie mieszkający w Opolu i spełniający warunki ubiegania się o stypendium szkolne, zobowiązani są do złożenia w sekretariacie szkoły pok. 35 najpóźniej 15 września br. wniosku wraz z wszystkimi zaświadczeniami o dochodach (np. zarobki, emerytury, renty, alimenty itp. oraz zaświadczenie z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie o korzystaniu lub niekorzystaniu ze świadczeń pieniężnych z pomocy społecznej).

Stypendium przysługuje uczniom do ukończenia 24 roku życia i dochodzie na członka rodziny nieprzekraczającym 351 netto zł. Wniosek wraz z wymaganymi załącznikami może składać uczeń/słuchacz lub rodzic w imieniu niepełnoletniego ucznia.

Uczniowie mieszkający poza Opolem mogą ubiegać się o w/w stypendium w swoim urzędzie gminy, który określa szczegółowe warunki składania wniosków.