OFERTA KSZTAŁCENIA W TECHNIKUM DLA DOROSŁYCH

Rekrutacja do Technikum dla Dorosłych

Nauka w trzyletnim Uzupełniającym Technikum Elektrycznym dla Dorosłych kończy się uzyskaniem tytułu zawodowego technika w bardzo atrakcyjnych i dobrze płatnych zawodach: technika elektryka lub technika elektronika oraz uzyskaniem świadectwa maturalnego, które umożliwi Ci kontynuowanie nauki na wyższych uczelniach.

Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu (w: poniedziałki, wtorki, czwartki) od godz. 15.00 -19.50

Szkoła gwarantuje zajęcia, które prowadzą znakomici nauczyciele w nowoczesnych pracowniach przedmiotowych i specjalistycznych laboratoriach.

Nauka w szkole jest bezpłatna!

Warunki przyjęcia do szkoły:

- świadectwo ukończenia szkoły zasadniczej w zawodach elektrycznych lub elektronicznych (nie wymagany jest dyplom zawodowy)

- podanie

- 2 zdjęcia

Podania przyjmowane będą w sekretariacie szkoły do 30 sierpnia 2011 r.

Informacje dodatkowe można uzyskać telefonicznie w sekretariacie szkoły, który czynny jest codziennie od godz. 8.00 -15.00