„ELEKTRYCZNIAK – POZYTYWNIE NAELEKTRYZOWANI”

6 i 7 marca 2018r. w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu odbyła się piąta edycja Targów Edukacyjnych, w których kolejny raz braliśmy udział. Uczniowie gimnazjum mieli okazję poznać atrakcyjne kierunki kształcenia w naszej Szkole oraz ofertę zajęć pozalekcyjnych stwarzających możliwości rozwoju pasji i zainteresowań. Nasze stanowisko główne, jak i stanowiska w open space, cieszyły się dużym zainteresowaniem gimnazjalistów.

Głównym hasłem promocyjnym naszej Szkoły było: „Pozytywnie naelektryzowani”. Jego ideą było „przekazanie pozytywnej energii, której
w Elektryczniaku nie brakuje, a także naładowanie akumulatorów niezbędnymi informacjami, które już w krótce w procesie rekrutacji mogą być potrzebne przyszłym pierwszoklasistom Zespołu Szkół Elektrycznych”.

Dużym zainteresowaniem zwiedzających Targi Edukacyjne cieszył się również nowy nabytek Elektryczniaka, a mianowicie przekazany przez firmę Polaris quad, który już w krótce znajdzie się w jednej z pracowni zawodowych i będzie pomagał w praktycznym zgłębianiu wiedzy przez uczniów.

Pragnę złożyć słowa podziękowania nauczycielom: Renacie Dobosz, Danielowi Święcickiemu, Rafałowi Chwalińskiemu, Piotrowi Dobrowolskiemu, Markowi Małeckiemu, Edwardowi Łakomemu, Piotrowi Muszyńskiemu, Piotrowi Mietełce, Arturowi Rapińskiemu za przygotowanie stanowisk i dyżury na targach oraz wszystkim uczniom za aktywne uczestnictwo w targach i wzorowe reprezentowanie Szkoły.

Szczególne podziękowania składam panu Damianowi Stankowiczowi za przygotowanie i koordynowanie całego przedsięwzięcia.

Dyrektor Dariusz Dobrowolski