INFORMACJA O ZAKOŃCZENIU NABORU DO TECHNIKUM W OPOLSKIM ELEKTRYCZNIAKU

Zakończenie naboru

Zespół Szkół Elektrycznych zakończył prace związane z naborem kandydatów do czteroletniego technikum w zawodach mechatronik (1 klasa), elektryk (1 klasa), elektronik (1 klasa), teleinformatyk (1 klasa) i informatyk (2 klasy). Ogółem do sześciu oddziałów przyjęto 193 tegorocznych absolwentów gimnazjum.

Wszystkim przyjętym kandydatom do technikum oraz rodzicom przekazuję gratulacje i życzę, by dokonany wybór tej najlepszej na Opolszczyźnie szkoły technicznej wypełnił się znakomitymi wynikami w nauce oraz wspaniałym i bezpiecznym okresem przechodzenia z okresu dziecka do dorosłego i odpowiedzialnego młodego obywatela naszej Opolszczyzny, Polski, Europy i świata.

Życzę przyszłym uczniom naszego technikum udanego bezpiecznego odpoczynku i do zobaczenia 1 września na rozpoczęciu nowego roku szkolnego 2011/2012.

Władysław Opoka