Niecodzienne Mikołajki w Elektryczniaku

Niesamowitą niespodziankę zrobił uczniom Opolskiego Elektyczniaka Prezes Zarządu Elemont Spółka z o.o Pan Tomasz Sadowski. Szkoła otrzymała od firmy sprzęt elektryczny potrzebny na egzamin w kwalifikacji E.08. Uroczystość przekazania wyposażenia odbyła się w towarzystwie Kamili Świerc Miss Polski 2017 oraz Natalii Roczniak Miss widzów Polsatu.

Przypomnijmy, że firma Elemont Spółka z o.o. została uhonorowanie przez Prezydenta Miasta Opola tytułem „Partner Edukacji Zawodowej”. W tym roku tytuł „Partner Edukacji Zawodowej” został wręczany pracodawcom podczas miejskiej uroczystości z okazji Święta Edukacji Narodowej. Pracodawcy uhonorowani tytułem otrzymali statuetki wraz z podziękowaniem w formie dyplomu. Dodatkowo przedsiębiorstwo Elemont Spółka z o.o. za najwszechstronniejszą współprace wśród tegorocznych laureatów uzyskała za współpracę z Naszą szkołą drugi tytuł: „Honorowego Partnera Edukacji Zawodowej”.