Rafał Kaufman Stypendystą Prezesa Rady Ministrów

Wojewódzka uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów odbyła się w dniu 29 listopada 2017 r. w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów to nagroda przyznawana przez Premiera Rzeczypospolitej Polskiej. Otrzymują je uczniowie szkół, których ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości, na podstawie wysokich wyników w nauce wykazujących szczególne uzdolnienia w różnych dziedzinach wiedzy.

Dyplomy z rąk Pana Michała Sieka - Opolskiego Kuratora Oświaty odebrało 88 wyróżnionych stypendystów. Wśród nagrodzonych znalazł się również uczeń z Zespołu Szkół Elektrycznych w Opolu Rafał Kaufman - 4GT, który w roku szkolnym 2016/2017 ukończył klasę trzecią z najwyższą średnią w Szkole – 6,0.

Serdecznie gratulujemy!