Biblioteka - reaktywacja

Dawno, dawno temu nasza szkolna biblioteka mieściła się w dzisiejszych salach 23 i 24 . W 2003 została przeniesiona do obecnego pomieszczenia, tj. sali nr 7.

Czas mijał... powiększał się księgozbiór, meble starzały się, podłoga niszczała, a ściany pokrywały kurzem. Trzeba było ją odświeżyć i wyremontować. Przy pomocy pracowników obsługi szkoły, uczniów i nauczycieli książki zostały przeniesione do innych sal i przez całe wakacje panowie konserwatorzy pracowali nie szczędząc sił, abyśmy mogli w nowym roku szkolnym cieszyć się odnowionym wnętrzem. Udało się!!! Zapraszamy do odnowionej, pachnącej nowymi meblami biblioteki.

Zapraszamy też do odwiedzania strony internetowej biblioteki , na której będą się pojawiać informacje o bieżących działaniach bibliotecznych.

Pamiętajcie: Biblioteka – dobre miejsce dla człowieka!