Kto powiedział, że młodzież nie jest ciekawa świata i wiedzy o firmach?

24 października 2017 roku w produkującym quady Polarisie, uczniowie opolskiego Zespołu Szkół Elektrycznych (klas technik mechatronik i technik informatyk) chcieli wiedzieć wszystko o tej firmie i warunkach, na jakich zatrudnia ona pracowników.

Pytali m.in. o to, kogo Polaris poszukuje obecnie? Absolwentów jakich szkół najchętniej przyjmuje? Ile płaci? Jakie formy aktywności pozazawodowej oferuje pracownikom?Jakie są możliwości awansu? W jakich programach projektuje produkowane pojazdy? I czy można na nich jeździć - w czasie pracy lub po niej ;)

Młodzieży na wszystkie te pytania odpowiadali kierownik działu HR firmy oraz przedstawiciel działu inżynieryjnego Polaris. A spotkanie odbyło się w ramach projektu "Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy 2".