KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW – PODSUMOWANIE EDYCJI 2017

Giełda książki

Członkowie Zarządu Samorządu Uczniowskiego, uczniowie klasy 3d – Asia Balcer i Jędrzej Dudek, przy wsparciu Ani Miklis i opiekunów Samorządu przeprowadzili na we wrześniu kiermasz podręczników. Przyjęli i sprzedali 608 książek na łączną kwotę 8150 złotych.

W kiermasz włożyli mnóstwo pracy i czasu, ale mamy nadzieję, że dzięki ich zaangażowaniu uczniowie (nie tylko naszej szkoły) mogli sprzedać i zaopatrzyć się w kolejne podręczniki w dobrych cenach. Dziękujemy.

Organizatorzy kiermaszu już dziś informują, że w kolejnym roku szkolnym sprzedaż zostanie nieco zmieniona. Zbiórka książek zorganizowana zostanie już pod koniec obecnego roku szkolnego (dla klas IV pod koniec kwietnia), a sprzedaż ruszy już od pierwszego dnia nowego roku.

Jako ciekawostkę podajemy, że nie wszyscy odebrali pieniądze za swoje książki! Jeżeli jest to darowizna na rzecz Szkoły to prosimy o informację. Wtedy będziemy mogli zorganizować wśród uczniów plebiscyt na wydanie tych pieniędzy :)