ElektroARTYŚCI

Samorząd się nie poddaje i nadal tropi artystyczne talenty wśród uczniów Elektryczniaka. W tym roku szkolnym zamierzamy kontynuować akcję ElektroARTYŚCI .

Już teraz przedstawiamy w gablocie na pierwszym piętrze wystawę „Fotograficzne refleksje z podróży po Szkocji i Londynie Michała Krzechki”.

Michał był jednym z członków grupy podbijającej Wielką Brytanię, uzbrojony w aparat fotograficzny utrwalał niezwykłe piękno tamtejszej przyrody i architektury. Jego fotografie obrazują nie tylko świat, ale przede wszystkim dają świadectwo artystycznej duszy ich autora. Wnikliwe spojrzenie, znakomite kadrowanie oraz umiejętność uchwycenia chwili są ogromnym atutem jego zdjęć. Obserwowaliśmy Michała w trakcie pracy i widzieliśmy jego ogromne skupienie i wyszukiwanie optymalnych ustawień obiektywu. Dziś możemy jego okiem spojrzeć na piękne krajobrazy, a ci którzy byli wraz z nim, przeżyć po raz kolejny ten wspaniały wyjazd. Michał jest naszą dumą!

Zapraszamy do zwiedzenia wystawy :)