Rozpoczęcie roku szkolnego w Opolskim Elektryczniaku

Czwartego września w Opolskim Elektryczniaku prawie 900 uczniów rozpoczęło nowy rok szkolny. Wśród nich było 220 uczniów klas pierwszych, którzy spotkali się na sali gimnastycznej z dyrekcją, nauczycielami oraz swoimi wychowawcami. Szczególnie gorąco powitani zostali uczniowie pierwszej klasy Szkoły Branżowej I stopnia, która od początku września rozpoczęła swoją działalność.

Po wysłuchaniu przemówienia dyrektora Szkoły, uczniowie udali się na krótki spacer po szkole. Zwiedzając szkołę mogli dokładnie zapoznać się z rozkładem sal oraz zajrzeć do licznych pracowni. Po „pierwszakach” na sali gimnastycznej miało miejsce spotkanie uczniów klas czwartych, które poprowadziła Pani wicedyrektor Beata Peczeniuk - dotyczyło ono przyszłorocznego egzaminu maturalnego.