PROGRAM POMOCY STYPENDIALNEJ

stypendia

Zarząd Województwa Opolskiego ogłasza nabór wniosków stypendialnych w ramach "Programu pomocy stypendialnej województwa opolskiego dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkól gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych" Program pomocy stypendialnej skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa opolskiego, szczególnie uzdolnionych między innymi w zakresie nauk matematycznych, przyrodniczych i technicznych, dla których trudna sytuacja materialna stanowi barierę w rozwoju edukacyjnym. Regulamin stypendialny oraz wzory dokumentów niezbędnych do założenia wniosku dostępne są na stronie internetowej WWW.OPOLSKIE.PL w dziale Edukacja lub w sekratariacie Departamentu Edukacji i Rynku Pracy przy ulicy Piastowskiej 14 w Opolu, pokój 615.

Wnioski wraz z niezbędnymi załącznikami przyjmowane będą do dnia 8 lipca 2011r. do godziny 14.00 w zamkniętych kopertach w sekretariacie Departamentu Edukacji i Rynku Pracy Urzędu Marszałkowskiego w Opolu pod ww. adresem. O terminie decyduje data wpływu do Urzędu.

Uprzejmie proszę o przekazanie informacji o konkursie wszystkim zainteresowanym uczniom, rodzicom i nauczycielom.

Szczegółowych informacji odnośnie programu stypendialnego udziela Departament Edukacji i Rynku Pracy pod numerem tel. 077 54 16 505.

DYREKTOR

Departamentu Edukacji i Rynku Pracy