Za nami festiwal kariery

W dniu 24 kwietnia 2017 roku nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych w Opolu wzięli udział w konferencji warsztatowej "Festiwalu kariery - Od pasji do zawodu" (DomExpo) .

Na naszym stanowisku prezentowaliśmy najciekawsze rozwiązania powiązane z poszczególnymi zawodami:

• technik mechatronik – stanowisko z elementami elektropneumatyki (m.in. do samodzielnego montażu);
  • technik elektryk - stanowisko laboratoryjne z inteligentnym oświetleniem;
  • technik elektronik – drukarka oraz kostka 3D;
  • technik informatyk - hologram 3D oraz prezentacja robotów Lego Mindstorms;
  • technik teleinformatyk - centrala telefoniczna z prezentacją połączeń typu VOIP wraz z zestawem kamer.

Stanowiska dla poszczególnych zawodów przygotowali: Rafał Chwaliński, Daniel Święcicki, Piotr Mietełka, Piotr Muszyński, Artur Rapiński, Kazimierz Król wraz z uczniami. Nad całością czuwał i dopilnował ostatecznego wyglądu naszego punktu informacyjnego - Leszek Kamiński.

Wszystkim nauczycielom i uczniom zaangażowanym w przygotowanie naszego udziału w tegorocznym Festiwalu kariery składam serdeczne podziękowania.

Dyrektor Dariusz Dobrowolski