TAURON W NASZEJ SZKOLE

W ubiegłym tygodniu miały miejsce prelekcje i warsztaty w ramach porozumienia o współpracy, zawartego z TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Opolu, w zakresie kształcenia w zawodach związanych z energetyką.

13.03.2017 r. – Ogólne informacje o firmie” przedstawili Henryk Stanula – Dyrektor ds. Majątku oraz Ewa Kulawik – Kierownik Wydziału Personalnego.

Firma Tauron Główny dostawca energii elektrycznej na terenie województw: małopolskiego, dolnośląskiego,opolskiego,śląskiego,największy dystrybutor energii elektrycznej w Polsce 5,4 mln klientów, działa na obszarze ponad 57 tys. km2 (18,3 % powierzchni Polski). Spółka odpowiada za rozwój, eksploatację i utrzymanie sieci elektroenergetycznych.

16.03.2017 r. - warsztaty nt. „Rynku pracy” zaprezentowała Joanna Jaźwa i Małgorzata Jura (Wydział Personalny)

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o rekrutacji, a boicie się zapytać …dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny, podanie), rozmowa rekrutacyjna.

W prezentacjach tych wzięli udział uczniowie klasy :2BT i 2AZ, którzy wykazali się dużym zaangażowaniem w organizowanych warsztatach, brali udział w konkursach, zdobywając ciekawe nagrody rzeczowe. Kolejne szkolenia, organizowane przez firmę Tauron S.A zaplanowane są na kwiecień.