WARTO CHODZIĆ DO SZKOŁY!!!

Przypominamy, że od września 2016 roku trwa w naszej szkole konkurs frekwencyjny dla wszystkich klas!!!

Do tej pory nagrodą było wyjście do kina dla trzech klas z najwyższą frekwencją, a otrzymały je:

W miesiącu wrześniu – klasy: 4a, 4c, 3az, które udały się na film pt. Nerve
W październiku film pt. Wołyń obejrzały klasy: 4d, 4g, 4e.
Listopadowymi rekordzistami okazały się klasy: 1a, 1b, 1f, uczestniczące w projekcji filmu Fair Play
Gwiezdne wojny
zaś były grudniową nagrodą dla: 1b, 1f oraz 1a.

W tym semestrze wprowadzamy zmianę w wyłanianiu zwycięzców – nagrodę otrzyma klasa, która uzyska najwyższą frekwencję w swojej „kategorii wiekowej”. Nagrodzimy więc jedną klasę pierwszą, jedną drugą, jedną trzecią oraz jedną czwartą.

Wyróżnione oddziały udadzą się w na film wybrany w ramach projektu KINO NA TEMAT, w którym nasza szkoła uczestniczy już od kilku lat lub inny, wskazany przez klasę.

Gratulujemy klasom dotychczas wyróżnionym !!! Wszystkich zaś zachęcamy do regularnego chodzenia na lekcje i systematycznego usprawiedliwiania godzin opuszczonych, gdyż to właśnie są elementy decydujące o wygranej.