Dar serca - uczniowie naszej szkoły wolontariuszami

Tego jeszcze nie było! Zespół muzyczny naszej szkoły „Muzyczny Elektryczniak” w składzie Piotr Słodkowski, Grzegorz Kuryła oraz Patryk Kurt wystąpili z koncertem w Zespole Szkół Specjalnych na apelu poświęconym Narodowemu Świętu Niepodległości. Uczniowie przyjęli to niezwykłe zaproszenie po koncercie pieśni patriotycznych, który przed dwoma tygodniami odbył się w Centrum Nauk Przyrodniczych. Zagrali i zaśpiewali wiązankę piosenek patriotycznych z filmu „Zakazane piosenki”, oraz wraz z grupą uczniów z Publicznego Liceum Nr 1 wykonali wspólnie hymn Solidarności „A mury runą”. Swoim występem wzbudzili aplauz i ogromną radość wśród dzieci specjalnej troski, które bardzo żywiołowo reagowały, wspólnie śpiewały, biły brawo, wiwatowały i nie chciały wypuścić zespołu ze sceny. To było niezwykłe przeżycie, sprawiliśmy tym dzieciom ogromną radość. W słowach podziękowania ze strony Pani dyrektor placówki Małgorzata Sołtys padły słowa: ” Kto daje serce - serce otrzymuje”.