Rozpoczęcie roku szkolnego w Opolskim Elektryczniaku

Pierwszego września w Elektryczniaku zabrzmiał pierwszy dzwonek - 896 uczniów Zespołu Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki w Opolu rozpoczęło nowy rok szkolny. Wśród nich było 240 uczniów klas pierwszych, którzy spotkali się na sali gimnastycznej z dyrekcją, nauczycielami ora przede wszystkim swoimi wychowawcami.

Po wysłuchaniu krótkiego przemówienia Dyrektora szkoły, z którego dowiedzieli się między innymi o czekających ich w ciągu roku szkolnego atrakcjach, udali się na krótki spacer po szkole. Zwiedzając szkołę mogli dokładnie zapoznać się z rozkładem sal oraz zajrzeć do licznych pracowni, biblioteki, oraz szkolnego bufetu. Po „pierwszakach” na sali gimnastycznej miało miejsce spotkanie uczniów klas czwartych, które poprowadziła Pani wicedyrektor Beata Peczeniuk - dotyczyło ono egzaminu maturalnego i wszystkich spraw z nim związanych.