POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

W piątek 29 kwietnia w Zespole Szkół Elektrycznych odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów klas czwartych. Uroczystość otworzył dyrektor ZSEl mgr Dariusz Dobrowolski. Przywitał rodziców, wychowawców i tegorocznych maturzystów. Nastąpiło  przekazanie sztandaru przez czwartoklasistów uczniom klas młodszych. Uroczystość uświetniła orkiestra szkolna pod batutą Przemysława Ślusarczyka oraz przedstawiciele absolwentów - Tadeusz Bogucki z 4at i Justyna Gdowik z 4dt, uczniowie klasy 1at Sebastian Kołodziej i Kacper Szydłowski.

Dyrektor Zespołu mgr Dariusz Dobrowolski i wicedyrektor mgr Beata Peczeniuk wręczyli absolwentom   nagrody za wybitne osiągnięcia i w nauce, i w innych dziedzinach. Rodzice absolwentów, którzy odebrali świadectwa z wyróżnieniem, otrzymali od dyrektora szkoły pamiątkowe listy gratulacyjne. Wszystkie nagrody i upominki ufundowane zostały przez Radę Rodziców Zespołu Szkół. Przebieg uroczystości nadzorowały Katarzyna Dworaczyńska i Małgorzata Jaworska-Suwała. Nad prawidłowym przekazaniem sztandaru Szkoły czuwał Edward Łakomy. Uroczystość prowadził Kamil Karcz z klasy 2gt.