NOWY POMYSŁ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Zauważyliście zapewne zmianę w wystroju trzeciego piętra Szkoły. Dzięki pomysłowi i pracy Samorządu Uczniowskiego stanął tam komplet mebli wypoczynkowych ELEKTRYK. Jego powstanie zawdzięczamy wielu osobom.

Plan pojawił się już w zeszłym roku szkolnym, ale dopiero we wrześniu 2015 udało się uzyskać z firmy Corplast w Dylakach (dzięki pomocy mamy Oli Olkowskiej) walce kablowe, z których Panowie Konserwatorzy  wykonali stół i fotele. Od sponsorów: taty Tobiasza Wilhelm oraz taty Michała Sokolskiego otrzymaliśmy materiały malarskie, pozostałe zakupiono z funduszu Rady Rodziców i środków własnych Samorządu. Przy malowaniu mebli uczniowie wykazali talenty plastyczne, o które nikt by nie posądzał przyszłych informatyków czy mechatroników!

A malowało wielu: kierownikiem artystycznym była Asia Balcer, kierownikiem organizacyjnym Błażej Szymański, a malowali także: Zuzanna Myśliwa, Olek Czech, Jędrzej Dudek, Maciek Grzegrzółka, Mateusz Kępczyński, Romek Kulej, Piotrek marcinków, Michał Ponichtera, Kacper Abramek, Tomek Czerniok, Sebastian Kołodziej, Stefan Tomala, Mikołaj Żytyński, Ksawery Jarosiński, Kacper Krawczyk, Daniel Glinkowski, Maks Mansfeld, Krzysiek Walasek, Michał Sokolski, Krzysiek Wieczorek, Paweł Chudala, Kuba Moszkowicz, Kacper Pieczonka, Krzysiek Porzycki, Igor Trochimiuk i Marceli Sordoń. Szlifowanie i opieka nad całością przedsięwzięcia – Katarzyna Mansfeld.

Dziękujemy wszystkim, którzy udzielili nam pomocy i wsparcia: Sponsorom, Panu Dyrektorowi, Panu Kierownikowi Administracyjnemu oraz panom Konserwatorom!