XXVI Opolskie Dni Elektryki

W dniu 1 marca br. na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej odbyły się XXVI Opolskie Dni Elektryki. Zespół Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki w Opolu reprezentowany był przez dyrektora Dariusza Dobrowolskiego, wicedyrektora Joachima Strzałkę oraz nauczycieli Gerarda Blozika, Daniela Święcickiego, Andrzeja Barczuka i Piotra Muszyńskiego. W wykładach dotyczących najnowszych rozwiązań w elektronice przemysłowej oraz cywilizacyjnych zmianach w energetyce uczestniczyli uczniowie kasy 3BT, 2ET oraz 3CT. Podczas pobytu na uczelni nasi uczniowie mogli zapoznać się z ofertą edukacyjna Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki. W trakcie XXVI Opolskich Dni Elektryki doszło do wręczenia  prof. dr. hab. inż. Marianowi Łukaniszynowi pamiątkowej statuetki naszej Szkoły oraz listu od społeczności Opolskiego Elektryczniaka, w związku z kończącą się w tym roku ośmioletnią kadencją Dziekana Wydziału.