Wyróżnienie na Targach Edukacyjnych

Stoisko Zespołu Szkół Elektrycznych w Opolu zdobyło wyróżnione podczas trzeciej edycji Targów Edukacyjnych zorganizowanych w CENTRUM WYSTAWIENNICZO-KONGRESOWE W OPOLU. Nasze stanowisko główne, jak i stanowiska poszczególnych zawodów rozmieszczonych na terenie CWK cieszyły się dużym zainteresowaniem gimnazjalistów. Największą ciekawość budziła drukarka 3D złożona przez naszych uczniów , która wytarzała części do następnej drukarki 3D. Głównym hasłem naszej ekipy było wyzwanie zawodowe: „Zrób to dla Tadka” . Zadanie dla gimnazjalistów polegało na znalezieniu 5 stanowisk Elektryczniaka na Targach Edukacyjnych i rozwiązaniu 5 zadań z zakresu wiedzy, jaką zdobywają uczniowie na zajęciach zawodowych. Nagrodą był „Złoty Tadek”, którego będzie można wymienić we wrześniu na atrakcyjną nagrodę, oczywiście jak się zostanie uczniem najlepszej technicznej szkoły w województwie opolskim.

wyroznienie edu opole

Pragnę złożyć słowa podziękowania nauczycielom: Lidii Ornatowskiej – Bednarz, Danucie Łągiewce, Ewie Dubaj, Joachimowi Strzałce, Rafałowi Olendrowi, Piotrowi Mietełce, Rafałowi Chwalińskiemu, Danielowi Święcickiemu, Markowi Małeckiemu, Piotrowi Dworaczykowi, Rafałowi Jasińskiemu, Krzysztofowi Kamieniakowi, Bogusławowi Rączce oraz Arturowi Rapińskiemu za przygotowanie stanowisk i dyżury na targach. Wsparli nas także nasi uczniowie: Krystian Karcz, Fabian Komor, Rafał Kaufman , Bartłomiej Zieliński, Adrian Heda, Michał Jaroszczuk, Wojciech Tokarczyk, Patryk Gryszczyk, Michael Lazik, Łukasz Ordon, Dawid Pampuch, Dominik Slotta, Krzysztof Halek, Artur Bator, Michał Dąbrowski, Karol Skupiński, Mateusz Zadrożny, Piotr Słodkowski, Remigiusz Jarosławski, Paweł Halek, Fabian Lisowski, Kacper Duda, Daniel Dajczak, Agnieszka Ksiądzyna, Michał Krzechki, Paweł Fronia, Jakub Bias aktywnie uczestnicząc w targach i wzorowo reprezentując szkołę.

Szczególne podziękowania składam panu Damianowi Stankowiczowi za przygotowanie i koordynowanie całego przedsięwzięcia.

Dyrektor Dariusz Dobrowolski