Uroczystość w Ratuszu

7 lutego 2015 r. w sali im. Karola Musioła w opolskim Ratuszu odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów przedstawicielom najlepszych opolskich szkół w rankingu "Perspektywy 2016". Na uroczystości obecni byli: Halina Bilik Opolska Kurator Oświaty, dr hab. inż. Krystyna Macek-Kamińska Prorektor ds. dydaktyki Politechniki Opolskiej, prof. dr hab. Marek Masnyk Prorektor ds. kształcenia i studentów UO, dr n. o k. f. Tomasz Halski Rektor Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu, Maciej Wujec Pierwszy Zastępca Prezydenta. Z rąk Prezydenta Opola Arkadiusza Wiśniewskiego dyrektorzy i nauczyciele opolskich szkół odebrali szczególne podziękowania. Gratulacje wyróżnionym nauczycielom i dyrektorom złożyła Irena Koszyk Naczelnik Wydziału Oświaty w Opolu.

Zespół Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki w Opolu reprezentowany był przez Dyrektora Dariusza Dobrowolskiego oraz nauczycieli: Małgorzatę Jaworską – Suwałę, Piotra Muszyńśkiego, Artura Rapińskiego oraz uczniów: Marcina Kuchnię, Michała Jaroszczuka oraz Maksymiliana Muellera. W czasie uroczystości wystąpił między innymi uczeń naszej szkoły Michał Jaroszczuk z krótką prelekcją pt. „Multiolimpijczyk”.

Przypomnijmy, że Publiczne Technikum nr 5 w Zespole Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Opolu zajęło XI miejsce w kraju oraz I na Opolszczyźnie w kategorii technika.

ranking prezydent pismo 2016