REKOLEKCJE SZKOLNE

Dla każdego z nas Ojciec Święty Jan Paweł II był i jest bardzo bliski. Nie potrafiliśmy Go zatrzymać na tej ziemi, lecz na zawsze pozostał w naszych sercach. W piątek 1 kwietnia br. o godz. 10.40 zapraszamy wszystkich uczniów na „drugi dzień” rekolekcji szkolnych do naszego kościoła św. Apostołów Piotra i Pawła w Opolu. Chcemy w tym dniu przeżywać razem rocznicę śmierci Sługi Bożego Jana Pawła II i dziękować za dar Jego beatyfikacji, która będzie miała miejsce w Rzymie 1 maja br.

PIĄTEK 1 KWIETNIA BR. GODZ. 10.40, KOŚCIÓŁ PIOTRA I PAWŁA W OPOLU. Ostatnie słowa papieża Jana Pawła II brzmiały: Szukałem Was, teraz Wy przyszliście do mnie” – niech nikogo z nas nie zabraknie w tym dniu rekolekcji by wyrazić wdzięczność za dar Ojca Świętego.