Ułani w Elektryczniaku – zaproszenie na spotkanie

8 stycznia 2016 roku gościliśmy w Zespole Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki w Opolu przedstawicieli Stowarzyszenia Pamięci 19 Pułku Ułanów Wołyńskich z Opola. Prezes stowarzyszenia rotmistrz Piotr Zdybowicz wraz z  Tomaszem Sawickim, Cezarym Popko i Pawłem Rechikem zaprosili naszych uczniów na spotkanie dotyczące tradycji kawalerii, jeździectwa i historii oręża polskiego, które odbędzie się 13 stycznia 2016r. w sali nr 13 o godzinie 14.30.

Na spotkaniu będą pokazy umundurowania kawalerzysty, repliki broni i ciekawe opowieści ułanów, natomiast dla pasjonatów prawdziwe szkolenie kawalerzysty. Uczniowie, którzy chcą wziąć udział w tym ciekawym pokazie i kończą lekcje o 14.00 mogą od razu przyjść do sali nr 13. Jeżeli natomiast kończą lekcje o 14.50 mogą zwolnić się u nauczyciela.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam

D. Dobrowolski