TAKI MECZ - TYLKO W ELEKTRYCZNIAKU

25 marca br. w sali gimnastycznej naszej szkoły na przeciw siebie stanęły dwie drużyny. Uczniowska Reprezentacja naszej szkoły oraz Reprezentacja Nauczycieli. Umiejętności zostały sprawdzone w meczu koszykówki. Do przerwy wynik był korzystniejszy dla Drużyny Uczniów 18:17, która w pierwszej kwarcie była zdecydowanie lepsza. O meczu jednak decydują ostatnie kwarty. Do zwycięstwa Reprezentacji Nauczycieli poprowadził – świetnie dysponowany tego dnia – kapitan drużyny nauczycieli Krzysztof Kamieniak, który oprócz rzutów z akcji, trafił trzykrotnie za 3 pkt.

Po bardzo emocjonującym meczu, wynik na tablicy był bardziej przychylny dla Reprezentacji Nauczycieli, która zwyciężyła 40:46.

Drużyna Uczniów Elektryczniaka zawiesiła poprzeczkę bardzo wysoko, co pozwala z optymizmem patrzeć na rewanż, który – mamy taka nadzieję – już wkrótce.

Skład Uczniowskiej Reprezentacji: Mateusz Jemioł, Daniel Onyszczuk, Paweł Żegleń, Marek Górecki, Łukasz Kowlaczyk, Andrzej Rzepiela, Patryk Grębowiec, Kamil Kozioł, Andrzej Długi, Dawid Blacha.

Trzeba podkreślić, że zarówno Andrzej Rzepiela jak i Dawid Blacha zdobyli w całym meczu po 12 punktów, z czego Andrzej wszystkie rzucił za trzy punkty.

Skład Reprezentacji Nauczycieli: Krzysztof Kamieniak, Tomasz Kaleta, Jarosław Stykała, Rafał Chwaliński, Michał Dziubałtowski, Piotr Dobrowolski.