Trzy lata z DreamSpark Premium w Opolskim Elektryczniaku

ds baner niebieski

Dokładnie 3 lata temu w Mikołajki 2012 uruchomiono dla uczniów, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół Elektrycznych w Opolu program DreamSpark Premium. Jako jedna z nielicznych w Polsce szkół średnich zostaliśmy po weryfikacji zakwalifikowani do programu DreamSpark w wersji Premium. Poziom Premium przeznaczony jest głownie dla szkół wyższych. Szkoła po dostarczeniu niezbędnych dokumentów i wniesieniu opłaty podpisała na 3 lata (2012 – 2015), umowę na dostęp do programu.

DreamSpark Premium jest programem partnerskim dla instytucji prowadzących kursy i zajęcia z zakresu szeroko pojętej informatyki. Przynależność do programu zapewnia pełne i tanie rozwiązanie służące do utrzymania pracowni, zajęć oraz wiedzy uczniów na najwyższym poziomie technologicznym.

Dzięki udziałowi w programie DreamSpark Premium mamy dostęp do najnowszych narzędzi programistycznych, systemów operacyjnych, oprogramowania serwerowego oraz dokumentacji bez dodatkowych opłat J. Do tej pory założono ponad 1300 indywidualnych kont uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły, pobrano ponad 5000 programów z bazy około 200 dostępnych programów.

ds baner

Czekamy na kolejne zgłoszenia i życzymy owocnej pracy z dostępnym oprogramowaniem. Przedłużyliśmy udział w programie o kolejne 3 lata … J