Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

W dniu 19 października w sali nr 13 odbędą się prawybory do Parlamentu RP

Do wyborów przystąpić może każdy uczeń naszej szkoły bez względu na wiek. Jest już tradycją, że wraz z Centrum Edukacji Obywatelskiej organizujemy dla Was "lekcję wychowania obywatelskiego", która pokazać ma jak przebiegać powinny wybory i zachęcić tych, którzy mogą już w tym roku zadecydować o składzie Polskiego Parlamentu by 25 października poszli do urn pokazali swoją dorosłość i świadomość polityczną. W szkole głosować będziemy tylko na zarejestrowane partie nie na konkretne osoby.

Do zobaczenia w poniedziałek. Wybory poprowadzą członkowie Szkolnego Klubu Europejskiego EUROELEKTRYK.

W tym samym miejscu swój głos będziecie mogli również oddać na władze naszej szkoły czyli do Samorządu Uczniowskiego.