SPOTKANIE Z RODZICAMI UCZNIÓW KLAS DRUGICH, TRZECICH I CZWARTYCH

9 września 2015 roku o godz. 17.00 odbyło się w Opolskim Elektryczniaku spotkanie z Rodzicami uczniów klas drugich, trzecich i czwartych. Rodzice uczniów klas drugich i trzecich spotkali się z wychowawcami klas. Natomiast w sali gimnastycznej odbyło się spotkanie z Rodzicami uczniów klas programowo najwyższych, które rozpoczął dyrektor Dariusz Dobrowolski. Przywitał zebranych, podziękował za przybycie, przedstawił kalendarz roku szkolnego dla uczniów klas czwartych, podkreślając, że ostatni rok nauki będzie bardzo pracowity. Absolwentów klas czwartych czeka egzamin maturalny oraz ostatni egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie. Dyrektor poinformował Rodziców, iż uczniowie klas czwartych mogą skorzystać z fakultetów z języka polskiego, matematyki i języka obcego, które dodatkowo przygotowują do egzaminu maturalnego.

Następnie głos zabrała Pani wicedyrektor Beata Peczeniuk, która zapoznała zebranych z procedurami, harmonogramem egzaminu maturalnego. Informacje na temat egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz wyniki ostatniego egzaminu przedstawił Pan wicedyrektor Joachim Strzałka. Po części oficjalnej Rodzice udali się do klas na spotkanie z wychowawcami.