REKORDOWY ELEKTRYCZNIAK !!!

03.03.2011r. już po raz ósmy w Zespole Szkół Elektrycznych miała miejsce akcja oddawania krwi pod hasłem ,,Krew pod prądem’’. Jej organizatorem było Szkolne Koło PCK we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, ponieważ do oddania krwi zgłosiło się ponad 100 uczniów. Krew oddało 94 uczniów na łączną ilość 42,300 ml. Wielu uczniów zostało krwiodawcami po raz pierwszy. Wielu jest również takich, którzy chętnie by dołączyli do naszej akcji, ale jeszcze nie ukończyli 18 lat, co sprawia, że nie spełniają podstawowego warunku zostania honorowym dawcą krwi.

Serdeczne podziękowania dla tych, którzy oddali krew, za ich odwagę i serce dla innych!