Kolejna akcja poboru krwi za nami

09.04.2015r. w Zespole Szkół Elektrycznych odbyła się już dwudziesta czwarta akcja zbiórki krwi pt. ,,Młoda krew ratuje życie”, której głównym celem było okazanie serca wszystkim osobom potrzebującym. Do oddania krwi zgłosiło się ponad 40 pełnoletnich uczniów, z czego 40 oddało 18 litrów tego cennego płynu.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Można śmiało powiedzieć, że fakt ,iż odbywa się ona cyklicznie od kilku lat sprawia, że nie tylko wrosła w codzienność szkolną, ale coraz więcej naszych uczniów dostrzega wagę problemu i chętnie dzieli się tym , co najważniejsze. Wszyscy uczniowie, którzy zgłosili się do punktu poboru krwi, mieli zapewniona opiekę medyczną i poczęstunek.

Wszystkim uczniom w imieniu tych ,co potrzebują krwi, serdecznie dziękuję za ten wspaniały ,,Dar życia”. Bardzo dziękujemy pracownikom Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu za świetnie przeprowadzoną pracę, której efektem jest pobranie18 litrów krwi.

10.06.2015r. odbędzie się piąta, zarazem ostatnia w tym roku szkolnym akcja poboru krwi w naszej Szkole.