Wojewódzkie Święto Szkolnictwa Zawodowego

w Amfiteatrze Opolskim - 1 maja 2015 r. - godz. 17.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów oraz nauczycieli na Wojewódzkie Święto Szkolnictwa Zawodowego w Amfiteatrze Opolskim.

Zapraszajcie znajomych, rodziny na imprezę, która odbędzie się 1 maja 2015 roku (piątek) w godzinach 17.00 - 20.00. W związku z ograniczoną liczbą darmowych wejściówek, bardzo proszę o potwierdzenie uczestnictwa wysyłając na mój adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. swoje imię, nazwisko oraz klasę; temat wiadomości: Amfiteatr (ewentualnie dopisując liczbę przyjaciół, znajomych, rodzinę) do 10 kwietnia 2015 r.

Każda wejściówka ma unikalny numer, gdzie pod koniec imprezy będą losowane atrakcyjne nagrody. Szczegóły (m.in. kto wystąpi) pod adresem: https://www.facebook.com/opolskieszkolnictwozawodowe oraz na poniższym plakacie:

plakat amfiteatr