Bardzo dobre wyniki egzaminów zawodowych przyszłych techników mechatroników i elektryków

egzamin

Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie – nowy egzamin

27 marca uczniowie klas 3AT i 3BT oraz 3az otrzymali zaświadczenia o zdaniu egzaminu z zakresu kwalifikacji E.03 jak i E.08. Podobnie zaświadczenie otrzymali uczniowie którzy powtarzali egzamin z zakresu kwalifikacji E.12 jak  i kwalifikacji E.15 Wyniki egzaminu w technikum elektrycznym z zakresu kwalifikacji E.03 w klasie 3AT należy uznać za zadowalające, gdyż jedynie 2 uczniów musi ten egzamin powtórzyć w sesji maj- lipiec 2015 (zdawalność 94%). Za bardzo dobrą należy uznać zdawalność egzaminu z zakresu kwalifikacji E.07 w technikum elektrycznym gdyż na 26 uczniów, którzy przystąpili do egzaminu - 100% zdało ten egzamin uzyskując wysoką średnią zarówno z części pisemnej jak i praktycznej. Uczniom gratulujemy sukcesu i jednocześnie dopingujemy ich do dalszej wytężonej nauki, mając na uwadze dobre przygotowanie do następnego egzaminu w sesji maj – czerwiec.

Szczególna kumulacja egzaminów nastąpi w czerwcu 2015

Na okres od 10 do 12 czerwca 2015 r. została zaplanowana część praktyczna egzaminu zawodowego dla przyszłych techników informatyków  i teleinformatyków z klas drugich i trzecich. Przyszli elektrycy i technicy elektrycy z klas trzecich oraz słuchacze kwalifikacyjnych kursów zawodowych, egzamin w tej sesji rozpoczynają częścią praktyczną z zakresu kwalifikacji E.08 15 czerwca 2015 r. Uczniowie klasy 3ET będą zdawali egzamin zawodowy  z zakresu kwalifikacji E.06 począwszy od 18 czerwca 2015 r. Przyszli technicy mechatronicy z klasy trzeciej przystąpią do części praktycznej  począwszy od 18 czerwca 2015 r.

Dla uczniów wszystkich klas trzecich jak i dla uczniów klas drugich kształconych w zawodach technik informatyk i techników teleinformatyk część pisemna odbędzie się 22 czerwca 2015 r.

Egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe – stary egzamin

Dla absolwentów technikum z tegorocznych klas czwartych i powtarzający egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe (stary egzamin),  etap pisemny odbędzie się 15 czerwca 2015 r., natomiast etap praktyczny odbędzie się  w trzech następnych dniach.

Przystępujący w czerwcu 2015 r. do „starego” jak i „nowego” egzaminu mogą sprawdzić swoją obecność na listach zdających jak i dokonać weryfikacji swoich danych.