Elektryczniak na Targach Edukacyjnych

26 i 27 lutego 2015 r.  w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu odbyły się Targi Edukacyjne, w których  braliśmy udział. Uczniowie gimnazjum mieli okazję poznać atrakcyjne kierunki kształcenia w naszej szkole, ofertę zajęć pozalekcyjnych stwarzających możliwości rozwoju pasji i zainteresowań. Na naszym stoisku przygotowanym przez Panie Lidię Ornatowską -  Bednarz i Danutę Łągiewkę oraz Pana Rafała Olendra można było zobaczyć nowoczesne centrale telefoniczne, profesjonalne zdjęcia przedstawiające osiągnięcia naszych uczniów, a także odbyć wirtualny spacer po szkole. Dopełnieniem była prezentacja multimedialna przedstawiająca szkołę, jej pracownie i laboratoria. W trakcie targów eksponowaliśmy również partnerów szkoły: el 12, ECO, SATEL.

Atrakcją naszego stoiska było zaprezentowanie przez uczniów naszej szkoły, w ramach porozumienia z RCRE, możliwości nauki i zabawy z wykorzystaniem robotów LEGO MINDSTORMS.

Osiągnięcia szkoły na targach prezentowali nauczyciele: B. Peczeniuk, R. Olender, L. Kamiński, A. Rapiński, D. Święcicki, K. Kamieniak, B. Rączka, D. Stankowicz oraz uczniowie: Sławomir Postawa 2ct, Michał Jaroszczuk 2at, Remigiusz Jarosławski 2ct, Wojciech Tokarczyk 2at, Paweł Fronia, Marcin Konop z 2aT, Mateusz Szemainda z 1cT, Jakub Bias, Marceli Makarewicz z 2aT, Kacper Duda 1cT, Daniel Kacprzyk 1eT.

Wszystkim nauczycielom i uczniom zaangażowanym w przygotowanie oraz udział w Targach Edukacyjnych składam serdeczne podziękowania.