Krew na Walentynki

04.02.2015r. po raz dwudziesty trzeci w naszej szkole odbył się pobór krwi pt ,,Młoda krew ratuje życie”. Jej organizatorami było Szkolne Koło PCK przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu.

Do oddania krwi zgłosiło się 44 uczniów z czego 43 oddało krew na łączną ilość 19,350 litra. Akcja cieszyła  się dużym zainteresowaniem. Można śmiało powiedzieć, że fakt, iż odbywa się ona cyklicznie już od kilku lat sprawia, że nie tylko wrosła w codzienność szkolną, ale jest dowodem na to, że uczniowie Elektryczniaka rozumieją wagę problemu i chętnie dzielą się tym, co najważniejsze.

Uczniowie, którzy zgłosili się do punktu poboru krwi mieli zapewnioną opiekę medyczną i poczęstunek. Wszystkim, którzy oddali krew pięknie i serdecznie dziękujemy za ten wspaniały ,,Dar życia”.

W tym roku szkolnym planowane są jeszcze dwie akcje poboru krwi 09.04.2015r. i 10.06.2015r.