World Press Photo 2015

Uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych w Opolu po raz kolejny udowodnili, że Opolski Elektryczniak potrafi z powodzeniem połączyć zajęcia dydaktyczne przygotowujące do pracy w różnych zawodach, specjalnościach z kulturą. Świadczy o tym zajęcie II miejsca w corocznym konkursie „Bliżej Świata” organizowanym przez Galerię Sztuki Współczesnej z okazji światowej wystawy World Press Photo.

15 stycznia 2015 r. podczas uroczystego otwarcia wystawy prac Marka Szyryka delegacja naszej szkoły w składzie: dyrektor Dariusz Dobrowolski oraz uczniowie Szymon Michałko i Szymon Podstawa z klasy 1at, odebrała z rąk Pani Anny Potockiej nagrodę za zajęcie II miejsca.

Wszystkim uczniom oraz nauczycielom, którzy zorganizowali wyjścia do galerii składamy serdeczne podziękowania.