Spotkanie z Rodzicami

17 września 2014 roku o godz. 17.00 odbyło się w Opolskim Elektryczniaku spotkanie z Rodzicami uczniów klas drugich, trzecich i czwartych.

Rodzice uczniów klas drugich i trzecich spotkali się z wychowawcami klas. Natomiast w sali gimnastycznej odbyło się spotkanie z Rodzicami uczniów klas programowo najwyższych, które rozpoczął pan dyrektor Dariusz Dobrowolski. Przywitał zebranych, podziękował za przybycie, przedstawił kalendarz roku szkolnego dla uczniów klas czwartych, podkreślając, iż ostatni rok nauki, ich już dorosłych dzieci, będzie bardzo pracowity. Czeka ich bowiem egzamin maturalny oraz potwierdzający kwalifikacje zawodowe. Pan dyrektor poinformował Rodziców, iż uczniowie klas czwartych mogą skorzystać z fakultetów z języka polskiego, matematyki i języka obcego, które dodatkowo przygotowują do egzaminu maturalnego.

Następnie Pan dyrektor oddał głos Pani wicedyrektor Barbarze Górnik, która zapoznała zebranych z procedurami, harmonogramem egzaminu maturalnego. Informacje na temat egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe przedstawił Pan wicedyrektor Joachim Strzałka. Po części oficjalnej Rodzice udali się do klas na spotkanie z wychowawcami.