ENERGETAB 2014 Bielsko-Biała

Podobnie jak latach ubiegłych tak i w tym roku w ramach programu „ Akademia El12”, dzięki sponsorom pozyskanym przez „ Przedsiębiorstwo el12” mieliśmy okazję poznać zaawansowane technologicznie maszyny, urządzenia i aparatury, mających na celu wytwarzanie i dostarczanie energii elektrycznej.
Wśród wystawców spotkaliśmy zarówno dobrze znane międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki, jak też większość liczących się, krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej.

16 września w targach uczestniczyli uczniowie klas 4B i 3B, opiekunami byli nauczyciele „elektryka”: Joachim Strzałka i Daniel Święcicki. oraz przedstawiciel handlowy el12 pani Agnieszka Kozak. Młodzież chętnie brała udział w towarzyszących targom konkursach zorganizowanych przez firmy: Ergom i Elmega. Uczniowie wrócili z targów z poszerzonym horyzontem zawodowym oraz z bagażem: katalogów, nagród oraz gadżetów.

Na koniec składamy podziękowanie właścicielowi firmy „Przedsiębiorstwo el12” panu Bronisławowi Frytowi za przychylne działania dla rozwoju i podniesienia poziomu kształcenia zawodowego naszych uczniów.