UCZNIOWIE ELEKTRYCZNIAKA TEŻ POMOGĄ

Związek Młodzieży Mniejszości Niemieckiej organizuje projekt charytatywny, którego celem jest pomoc dzieciom z domów dziecka w województwie opolskim. Na ten apel odpowiedział Samorząd Uczniowski naszej szkoły, dlatego przedstawiciele Samorządu będą zbierać w dniach od 3 do 9 lutego 2011 roku pieniądze, za które zostaną zakupione artykuły szkolne, które potem przekażemy potrzebującym z domów dziecka.

Przekazanie artykułów szkolnych będzie miało miejsce 5 marca 2011 roku podczas „Wielkiego Ślizgania” na lodowisku Toropol. Impreza na opolskim lodowisku jest organizowana dla dzieci z domów dziecka, którym zapewniony zostanie dojazd, wstęp na ślizgawkę oraz ciepły posiłek. Pozostali zainteresowani za wstęp na lodowisko na godziną ślizgawkę płacą symboliczną złotówkę. Wszystkie pieniądze ze sprzedaży biletów zostaną przekazane na rzecz domów dziecka. Pomóżmy dzieciom spełnić marzenia.