Spotkanie z rodzicami uczniów klas pierwszych

10 września 2014 roku w murach naszej szkoły gościliśmy Rodziców uczniów klas pierwszych. Przybyli licznie, ciekawi nowego środowiska swoich dzieci oraz wymagań, z którymi będą się zmagać ich pociechy. Zebranych serdecznie przywitał dyrektor szkoły Pan Dariusz Dobrowolski, który przedstawił historię najlepszej na Opolszczyźnie szkoły technicznej. Zaprezentował kierunki kształcenia, zwrócił uwagę na zajęcia pozalekcyjne, które dobitnie świadczą o tym, iż „Opolski Elektryczniak” to szkoła z pasją, w której uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania.

Pan dyrektor zapoznał również zebranych z wynikami egzaminów zewnętrznych, które świadczą o wysokim poziomie nauczania w szkole. Następnie przedstawił zespół kierowniczy szkoły, wychowawców klas, nauczyciela bibliotekarza, pedagoga i psychologa szkolnego, rzecznika praw ucznia, doradcę zawodowego, pielęgniarke szkolną.

Spotkanie uświetnił koncert szkolnej orkiestry dętej pod batutą Pana Przemysława Ślusarczyka. Następnie Rodzice udali się na spotkanie z wychowawcami klas.