Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom, trenerom i nauczycielom!
Zespół Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Opolu zwyciężył w rywalizacji sportowej szkół ponadpodstawowych Opola w kategorii chłopców, zdobywając imponujące 230 punktów!
To ogromny sukces naszych uczniów oraz nauczycieli wychowania fizycznego. Reprezentanci ZSE startowali we wszystkich punktowanych dyscyplinach sportowych, a także w konkurencjach nieobjętych klasyfikacją generalną, pokazując swoją wszechstronność, zaangażowanie i sportowego ducha.
Dodatkowym powodem do dumy jest wyróżnienie dla naszego absolwenta Mateusza Pietrzyka, który otrzymał tytuł Najlepszego Sportowca Roku 2025/2026.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom, trenerom i nauczycielom!