Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom, trenerom i nauczycielom!

Zespół Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Opolu zwyciężył w rywalizacji sportowej szkół ponadpodstawowych Opola w kategorii chłopców, zdobywając imponujące 230 punktów!

To ogromny sukces naszych uczniów oraz nauczycieli wychowania fizycznego. Reprezentanci ZSE startowali we wszystkich punktowanych dyscyplinach sportowych, a także w konkurencjach nieobjętych klasyfikacją generalną, pokazując swoją wszechstronność, zaangażowanie i sportowego ducha.

Dodatkowym powodem do dumy jest wyróżnienie dla naszego absolwenta Mateusza Pietrzyka, który otrzymał tytuł Najlepszego Sportowca Roku 2025/2026.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom, trenerom i nauczycielom!

 

Back to top