Było to również ostatnie spotkanie klasowe z wychowawcą, co nadało temu wyjściu wyjątkowy charakter.
Uczniowie klasy 3bb uczestniczyli w wyjściu na stadion Itaka Arena, na którym swoje mecze rozgrywa Odra Opole. Podczas wizyty zostali oprowadzeni po całym obiekcie i mieli okazję zajrzeć nawet do jego najmniejszych zakamarków. Wycieczka była ciekawym doświadczeniem i pozwoliła lepiej poznać funkcjonowanie nowoczesnego stadionu piłkarskiego.