Gratulujemy!
W środę 24 czerwca 2026 r. Prezydent Miasta Opola uhonorował tytułem „Opolskiego Orła” uczniów opolskich szkół, w tym jednego z Zespołu Szkół Elektrycznych w Opolu. Laureatem tego zaszczytnego tytułu został: Dariusz Piontek – finalista Olimpiady Elektroników i Mechatroników ELEKTROMECHATRON, uczeń klasy 3FT.
Opiekunem naszego zdolnego ucznia był Damian Schnober, nauczyciel przedmiotów zawodowych z branży automatyka.
Gratulujemy
Zdjęcia: Czas na Opole, ZSEl Opole
.