Lp.

Nazwisko i imię 

Godzina dostępności - dzień tygodnia, godzina

 1.

Barczuk Andrzej

Piątek 10.30-11.30 co dwa tygodnie 

 2. 

Blozik Gerard 

Czwartek 10.15 - 11.15 

 3.  

Błażewska Katarzyna 

Poniedziałek 10.25-11.25 co dwa tygodnie 

 4.   

Chmielewska Anita              

Poniedziałek 10.30-11.30 

 5. 

Chwaliński Rafał 

Poniedziałek 10.30-11.30 

 6.

Czerkawska Monika 

Środa 8.40-9.40 

 7.

Dębińska Jaśmina 

Piątek 17.00 - 18.00 

 8.

Dobosz Renata            

Poniedziałek 10.30-11.30 

 9.

Dobrowolski Dariusz 

Poniedziałek 14.00-15.00 

10.

Dobrowolski Piotr 

Środa 12:00 – 13:00 

11.

Dobrowolski Waldemar 

Piątek 9:40 – 10:40 

12.

Dratwa Elżbieta         

Środa 13:10 -14:10 

13.

Dubaj Ewa 

Czwartek 11:25 – 12:25 (co dwa tygodnie) 

14.

Dworaczyk Piotr 

Poniedziałek 14:00 – 15:00 

15.

Dworaczyńska  Katarzyna    

Piątek  9.30 - 10.30 

16.

Dzionek Dariusz 

Piątek 9.00- 10.00 

17.

Gargul Lidia 

Środa 14.00 -15.00 

18.

Hohol-Klinkiewicz Anna 

Czwartek 10:25-11:25 

19.

Jaśkiewicz Małgorzata

Piątek 14.50 - 15.50 (co dwa tygodnie)

20.

Kaleta Tomasz

Wtorek 9.40 - 10.40

21.

Kamieniak Krzysztof

Środa 10.25-11.25

22.

Kamiński Leszek

Poniedziałek 12:20 – 13:20

23.

Kansy Kornelia

Czwartek 12.20-13.20

24.

Kisza-Świątek Renata

Poniedziałek 9:35 – 10:35 sala 25

25.

Kłonowski Piotr

Co drugi czwartek od 10:30 do 11:30

26.

Kmieć Marzena

Piątek 14.00 - 15.00

27.

Korzekwa Mirosława

Czwartek 9:40 – 10:40

28.

Kowol Danuta

Czwartek 9.40 - 10.40

29.

Kowol Robert

Poniedziałek 11:30 – 12:30

30.

Kozicka Edyta

Środa 10.30 - 11.30

31.

Król Kazimierz

Czwartek 10.30 - 11.30

32.

Kubicki Kamil

Poniedziałek  9.40-10.40

33.

Kubis Beata

Poniedziałek 10.25- 11.25

34.

Leszczyńska Agnieszka

Piątek 17.00 - 18.00

35.

Łakomy Edward

Co drugi czwartek w godz. 11.35-12.35

36.

Łągiewka Danuta

Poniedziałek 12.00 - 13.00

37.

Małecki Marek 

Czwartek 12:00-13:00 

38.

Mansfeld Katarzyna 

Piątek 9.40 - 10.40 

39.

Mietełka Piotr 

Poniedziałek 7:00-8:00 

40.

Moch Robert          

Piątek 10:30-11:30 

41.

Muszyński Piotr 

Wtorek   11:30 –12:30 

42.

Myśluk Tadeusz              

Czwartek 14.00 - 15.00 

43.

Natalli Iwona 

Środa 14.00-15.00 

44.

Nicpoń Krzysztof 

Piątek 9:40 – 10:40 

45.

Nowak Agnieszka                  

Piątek 14:50-15:50 

46.

Peczeniuk Beata 

Piątek 13.20 - 14.20 

47.

Pikarska-Gaździk Ewa 

Co drugi wtorek od 9.00 - 10.00

48.

Pukas Grzegorz 

Poniedziałek 11.45-12.45 

49.

Rapiński Artur 

Czwartek 13.10-14.10 

50.

Rączka Bogusław 

Piątek 9,40-10,40 

51.

Rogala Elżbieta 

Piątek 10.30- 11.30 

52.

Schnober Damian 

Środa 8.45 - 9.45 i 14.05- 15.05 

53.

Skowron Natalia           

Wtorek 9.35-10.35 

54.

Sosna Joanna 

Piątek 10.25-11.25 

55.

Stanisławska Anna 

Poniedziałek 10.45-11.45 

56.

Stankowicz Anna                   

Czwartek 8.40 - 9.40 

57.

Stankowicz Damian                 

Środa 13.10 - 14.10 

58.

Strzałka Joachim 

Środa 11:30 – 12:30 

59.

Stykała Jarosław              

Wtorek 09.40 - 10.40 

60.

Sukiennik Joanna 

Środa 9.40 - 10.40 

61.

Ślusarczyk Przemysław               

Poniedziałek 7:45 – 8:45 (I i III poniedziałek miesiąca)

62.

Śniegur Tomasz 

Czwartek 10.25-11.25 

63.

Święcicki Daniel 

Piątek 14.50-15.50 

64.

Święs Sylwia                        

Wtorek 15.00 - 16.00 

65.

Świsulska Agnieszka 

Piątek  14:00 – 15:00 (sala nr5)

66.

Trusz Juliusz 

Poniedziałek 13.00-14.00 

67.

Wiktorowska Dorota 

Czwartek  10.25- 11.25 

68.

Wiktorowski Zbigniew     

Wtorek 14.50-15.50 (I i  III wtorek miesiąca)

69.

Zaborowski Zygmunt 

Poniedziałek 13.15 - 14.15 

70.

Zajączkowski Tomasz 

Wtorek 9.40-10.40 

71.

Żminkowski Paweł 

Poniedziałek, Wtorek, Środa 10.25 - 10.45 

72.

Ornatowska-Bednarz Lidia

Środa 14.00 - 15.00

Back to top