Życzymy im połamania pióra i trzymamy kciuki za sukces przejścia do następnego etapu!

Spotkanie spotkało się z dużym zainteresowaniem uczniów i nauczycieli.

Była to doskonała okazja do integracji, relaksu i wspólnej dobrej zabawy.

Warsztaty uczyły, jak skutecznie nieść bezinteresowną pomoc innym.

To były cztery dni pełne słońca, uśmiechu i przygód, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

Jeszcze raz gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Niech idea dzielenia się tym, co najcenniejsze, na stałe wpisze się w życie naszej szkolnej społeczności.

Wybieramy Polskę – pamiętając o tych, którzy potrafili być Polakami wszędzie.

Za nami premiera ostatniego klipu el12 Opole Politechnic Band - Generacji 2.0 zamykającego cykl 7 filmów koncertowych zrealizowanych do nagrań zespołu do płyty "Take Five".

Dobro powraca – a ich postawa pokazuje, że pomagać warto!

W dniu 09.10.2025 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego.

 Wizyta była również okazją do inspirujących rozmów z absolwentami.

W poniedziałek 6 października 2025r. Natalia Skowron i Damian Schnober, nauczyciele Zespołu Szkół Elektrycznych w Opolu otrzymali nagrody Prezydenta Miasta Opola.

W dniach 20-23.10.2025 r. członkowie Szkolnego Klubu Górskiego przeszli prawie 80 km przez Góry Izerskie, Karkonosze i Rudawy Janowickie, pokonując 2400 m przewyższeń. Zdobyli też dwa szczyty Korony Gór Polski: Wysoką Kopę i Skalnik.

Od wtorku 8 października 2025 r. na ścianie korytarza przed wejściem do sali gimnastycznej można podziwiać nową, stałą wystawę podsumowującą projekt „Tydzień Sportu”, który od lat jest ważnym wydarzeniem w życiu naszej szkoły.

Wydarzenie to było okazją do wymiany doświadczeń między Branżowymi Centrami Umiejętności.

7 października wolontariusze naszej szkoły po raz kolejny odwiedzili podopiecznych Domu Nadziei

Serdecznie gratulujemy!

 Uczniowie wrócili z wycieczki zainspirowani i zmotywowani do dalszego rozwoju w kierunku automatyki i technologii.

XV Ekspedycja Szkolnego Klubu Górskiego za nami!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za sportową postawę i ogromne emocje, które towarzyszyły każdemu spotkaniu.

Gratulujemy złota i życzymy powodzenia na Mistrzostwach Ogólnopolskich.

Serdecznie zapraszamy.

23 października 2025 r. uczniowie klas 4AT oraz 4FT wzięli udział w wydarzeniach organizowanych w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, którego hasłem przewodnim było: „Kompetencje start-upem Twojej kariery!”

W trakcie gry terenowej po Opolu oraz podczas Integratora uczniowie klas pierwszych pokazali swoją sprawność fizyczną i intelektualną.

Serdecznie dziękujemy personelowi PNT za zaproszenie i przekazanie solidnej dawki przydatnej wiedzy.

Elektro Cup jest turniejem mającym na celu wyłonienie najlepszej drużyny piłkarskiej złożonej z 10 uczniów jednej klasy.

W czasie targów nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem młodszych kolegów ze szkół podstawowych

Od tego roku szkolnego w aplikacji mObywatel dostępny jest mObywatel Junior.

Spotkanie pozwoliło na wypracowanie rekomendacji dotyczących przyszłości szkolnictwa branżowego w sektorze teleinformatycznym.

Gratulujemy!

W dniach 17 do 19 października odbyła się XXX edycja Warsztatów Muzycznych w Jarnołtówku. Warsztaty są autorskim przedsięwzięciem Przemysława Ślusarczyka - dyrygenta Orkiestry Politechniki Opolskiej, Orkiestry Dętej ZSE w Opolu i Grudzickiej Orkiestry Dętej.

Długo wyczekiwany wyjazd integracyjny uczniów klas pierwszych – InteGRAtor 3 – przeszedł do historii!

Gratulujemy uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłych konkursach!

Zapraszamy wszystkich uczniów do włączenia się w działania szkolnego wolontariatu – bo dobro mnoży się, gdy się nim dzielimy.

Gratulujemy naszym zawodnikom zdobycia tytułu mistrzów Opola, a także dziękujemy całej drużynie oraz trenerowi za pasję, determinację i wspaniałą sportową postawę. 

We środę 24 września 2025 r. uczniowie ZSElektrycznych mieli okazję wziąć udział w prelekcji na temat honorowego oddawania krwi.

Obecnie Mateusz przebywa na kolejnym zgrupowaniu Kadry Narodowej kanadyjkarzy w Wałczu.

Uroczystość zakończyła się odczytaniem apelu poległych, salwą honorową oraz złożeniem kwiatów pod tablicą upamiętniającą Sybiraków.

Wygrana pozwoliła nam awansować na zawody Mistrzostw Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Namysłowie.

W Itaka Arenie zainaugurowano projekt Branżowego Centrum Umiejętności w telekomunikacji, które powstanie w naszej szkole.

Życzenia Dyrektora Zespołu Szkół Elektrycznych z okazji Dnia Edukacji Narodowej!

Jedną z dodatkowych zalet udziału w evencie była możliwość zobaczenia od środka najnowocześniejszego stadionu w regionie czyli Itaka Arena.

Dziękujemy organizatorom za świetne wydarzenie, a wszystkim uczestnikom za inspirującą rywalizację i niesamowitą atmosferę! 

Dla uczniów była to wyjątkowa okazja, aby poznać pracę służb „od kuchni”.

Back to top